LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Video / Përfshihet nga flakët makina e parkuar

3 Qershor 2022, 18:32, Kronika CNA

Një makinë e parkuar është përfshirë nga flakët mbrapa ish-Kinema "Millenium", pranë tregut çam në Tiranë.

Mësohet se makina ka marrë zjarr për shkaqe të panjohura, ndërsa fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Nga informacionet paraprake, raportohet se policia dhe forcat zjarrfikëse kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Sakaq, pritet që blutë të hedhin më shumë dritë mbi shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes./ B.A. – CNA.al

 

Lajmet e fundit nga