LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Makina përplaset me pemën në Sarandë/ Plagosen dy persona

2 Qershor 2022, 16:00, Kronika CNA
Makina përplaset me pemën në Sarandë/ Plagosen dy persona
Foto nga vendngjarja

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në afërsi të rrugës nr.4 të qytetit të Sarandës.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Nga informacionet paraprake, bëhet me dije se si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer, të cilët janë dërguar në spital dhe po marrin shërbimin mjekësor.

Gjithashtu raportohet se dëmtime nga aksidenti kanë marrë edhe automjete të tjera. Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet të hedhë më shumë dritë mbi shkaqet dhe rrethanat e aksidentit./ B.A. – CNA.al

Makina përplaset me pemën në Sarandë/ Plagosen dy persona
Foto nga vendngjarja

Lajmet e fundit nga