LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhduket 17-vjeçarja në Sarandë

3 Qershor 2022, 10:15, Kronika CNA

Zhduket 17-vjeçarja në Sarandë

Një 17-vjeçare raportohet se është zhdukur në Sarandë.

Sipas Policisë, denoncimin e ka bërë vëllai i saj 27-vjeçar.

“Në Komisariatin e Policisë Sarandë ka bërë kallëzim shtetasi R. V., 27 vjeç, banues në  Sarandë, se është larguar nga banesa motra e tij 17 vjeçe dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga