LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ekzekutimi në Shkodër/ Në 2001-shin, viktimës i vranë djalin me snajper

3 Qershor 2022, 08:08, Kronika CNA

Ekzekutimi në Shkodër/ Në 2001-shin, viktimës i vranë

Naim Bajri ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm pas një atentati me armë zjarri.

Dyshohet se vrasja ka lidhje me të kaluarën e tij.

Në vitin 2001 Naim Bajrit i kanë vrarë djalin Endrit Bajri.

Ngjarja ka ndodhur më 21 tetor të 2021-shit, ndërsa si autorë janë identifikuar Xhabir Shega, Kujtim Barbullushi dhe Ilimir Hajdari.

Xhabi Shega është vrarë në 2015-ën./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga