LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plumbat përgjakin Shkodrën/ Një i vrarë dhe një i plagosur

3 Qershor 2022, 08:00, Kronika CNA

Plumbat përgjakin Shkodrën/ Një i vrarë dhe një i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Nga një atentat me armë zjarri ka mbetur i vrarë Naim Bajri, ndërsa ka mbetur dhe një person tjetër i plagosur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Rus” të qytetit verior.

Dyshohet se ngjarja e rëndë ka të bëjë me vrasje nga e kaluara./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga