LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FNSH dhe Operacionalja "zbarkojnë" në Vlorë/ Kontrolle blic për personat në kërkim

2 Tetor 2023, 22:00, Kronika CNA
FNSH dhe Operacionalja "zbarkojnë" në Vlorë/ Kontrolle
Foto ilustruese

Policia, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Operacionalja po kryejnë kontrolle në lagjet e qytetit të Vlorës, në lokale dhe bare.

Në fokus të kontrollit janë personat me precedentë penalë dhe ata të shpallur në kërkim.

Operacionet për kapjen e personave me precedentë penalë po zhvillohen prej disa ditësh.

Deri më tani nuk ka informacione nëse ka persona të shoqëruar, ndërkohë që pritet që policia të japë më shumë detaje nga operacioni./ CNA

Lajmet e fundit nga