LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Humbi orientimin/ Bllokohet turisti te gjiri i Shën Andreas

2 Tetor 2023, 20:43, Kronika CNA

Humbi orientimin/ Bllokohet turisti te gjiri i Shën Andreas

Mbeti i bllokuar në gjirin e Shën Andreas, pasi humbi orientimin në këtë zonë, Policia Kufitare e Vlorës i shkon në ndihmë turistit zvicerian.

Një turist që po eksploronte me këmbë gjirin e Shën Andreas, u bllokua në këtë zonë, për shkak se humbi orientimin

Shërbimet e Policisë Kufitare bënë të mundur lokalizimin e turistit nga Zvicra dhe më pas e shoqëruan atë në Dhërmi.

Fatmirësisht raportohet se turisti është në gjendje të mirë shëndetësore./ CNA

Lajmet e fundit nga