LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Digjet një makinë në Kamzë/ Policia zbardh detajet

28 Nëntor 2022, 07:58, Kronika CNA

Digjet një makinë në Kamzë/ Policia zbardh detajet

Me datë 28.11.2022, rreth orëve të para të mëngjesit, në rrugën "Donald Trump", ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht, dyshohet si pasojë e një defekti në pjesën e motorit, automjeti (gaz-benzinë) në pronësi të shtetasit D. M.

Si pasojë janë dëmtuar pjesërisht dy mjete të tjera, të cilat ndodheshin të parkuara afër këtij mjeti.

Paraprakisht dyshohet se është ngjarje aksidentale dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga