LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, e mërkurë, 3 Prill 2024/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju?

2 Prill 2024, 22:55, Horoskopi CNA

Horoskopi i ditës, e mërkurë, 3 Prill 2024/ Çfarë

Dashi

Nëse keni një kohë që jeni vetëm, tani është koha të gjeni një njeri që tu plotësojë gjysmën e zemrës. Edhe në punë do jeni të koncentruar dhe do keni intuitë të mirë.

Demi

Në punë periudha e fundit është karakterizuar nga nervozizëm, fillimi nuk ishte më i miri, por gjithmonë mund ta rikuperoni.

Binjakët

Hëna është në kundërshtim, ndoshta kjo është arsyeja pse ju nuk e vini re dashurinë rreth jush. Në punë ka planetë të ndryshëm në favorin tuaj, kreativiteti në këtë periudhë nuk ka kufij.

Gaforrja

Përpiquni t'i përballoni problemet në dashuri me kujdes dhe ekuilibër. Disa çifte do të testohen. Në punë duhet të mendoheni mirë përpara se të merrni vendime.

Luani

Dita duket sfiduese, por problemet në dashuri mund të zgjidhen.  Në punë nëse jeni në kërkim të propozimeve do arrini të përfundoni gjithçka nga mesi i muajit.

Virgjëresha

Është një kohë pozitive për dashurinë, megjithatë keni disa mendime të dyta. Në punë është një periudhë e vendosur stimuluese dhe rinovuese. Nëse jeni duke kërkuar për ndryshime, bëni propozime.

Peshorja

Dyshimi në dashuri duket se rikthehet çdo herë. Në punë situata është e favorshme, megjithatë mund të keni disa probleme me paratë.

Akrepi

Edhe ata që kanë përfunduar një histori në këtë periudhë, me këta yje, do të mund të rikuperohen. Në punë ndonjëherë ndiheni të lodhur ose nervozë, por nuk keni pse ta lini veten tani.

Shigjetari 

Nëse duhet të bëni diçka në dashuri, bëjeni, Hëna është në shenjën tuaj. Në punë përpiquni të kapni të gjitha mundësitë që iu lindin.

Bricjapi

Çiftet që debatojnë duhet të kuptojnë se si ta zgjidhin problemin. Në punë, nëse duhet të merreni me diçka të rëndësishme, prisni.

Ujori

Ju dëshironi të bëni një përjashtim nga rregulli, prej disa kohësh keni qenë në sundimin e emocioneve të momentit. Në punë ka çështje ekonomike që duhen menaxhuar me maturi.

Peshqit

Kjo ditë do ju bëjë të distancoheni nga dikush që ju acaron. Në punë, edhe nëse ka pasur ndonjë shpërqendrim, mund ta rikuperoni./ CNA

Lajmet e fundit nga