LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dueli i titullit, publikohen formacionet zyrtare në Leverkusen-Bayern Munich

2024-02-10 18:12:00, Sport CNA

Dueli i titullit, publikohen formacionet zyrtare në Leverkusen-Bayern

Në Gjermani sonte do të përballen dy skuadrat që kryesojnë dhe luftojnë për titullin kampion.

Bayer Leverkusen, që nuk njeh humbje këtë sezon në të gjitha garat, do të sfidojë kampionët në fuqi, Bayern Munich.

Supersfida e javës së 21-të në Bundesligë do të luhet nga ora 18:30, në “Bay Arena”.

Leverkusen kryeson me 52 pikë, dy më shumë se Bayern i pozitës së dytë

Formacionet zyrtare:

Dueli i titullit, publikohen formacionet zyrtare në Leverkusen-Bayern

 

Lajmet e fundit nga