LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Panik dhe ankth në Kategorinë e Parë, lojtari dërgohet me urgjencë në spital

2024-02-10 16:11:30, Sport CNA

Në ndeshjen e Kategorisë së Parë, Korabi-Vora, kaploi paniku për disa minuta. Lojtari i vorakëve, Frenklin Ntepeh u dërgua me urgjencë në spital.

Pas një përplasje në minutën e 77’ të takimit, mesfushori përfundoi i shtrirë në tokë dhe u desh ndërhyrja e stafit mjekësor e më pas ambulancës.

Mësohet se nuk ka asgjë serioze për gjendjen shëndetësore të Ntepeh.

 

 

Lajmet e fundit nga