LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trajneri holandez: Barcelona shkakton probleme mendore

2024-02-09 15:14:00, Sport CNA

Trajneri holandez: Barcelona shkakton probleme mendore

Ish-trajneri i Barcelonës, Ronaldo Koeman deklaroi në një intervistë për “Goodmorning Eredivisie”, se puna si trajner i Barcelonës është shumë stresuese.

Tekniku holandez që drejtoi katalanasit në vitin 2020 deri në vitin 2021, shtoi se te katalanasit ka një presion të jashtëzakonshëm duke u shprehur se është sikur dikush të vendos pistoletën në kokë.

“Të qenurit trajner i Barcelonës, shkakton probleme të shëndetit mendor. Është detyra më e vështirë që kam pasur në karrierë, e kam vuajtur shumë sepse kishte presion dhe stres të jashtëzakonshëm. Je gjatë gjithë kohës”, përfundoi ai.

Lajmet e fundit nga