LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rita Ora feston ditëlindjen e 33-të në Kosovë

2023-11-26 11:12:00, Lifestyle CNA
Rita Ora feston ditëlindjen e 33-të në Kosovë
Përparim Rama, Rita Ora dhe Taika Waititi

Rita Ora, këngëtarja shqiptare me famë botërore, feston sot ditëlindjen e saj të 33-të.

Ajo ka zgjedhur që ta festojë këtë ditë në Kosovë ku edhe ka mbërritur bashkë me bashkëshortin e saj, Taika Waititi prej mbrëmjes së kaluar.

Lajmin për mbërritjen e këngëtares në Kosovë e ka bërë të ditur kryebashkiaku i Prishtinës, Përparim Rama, i cili i ka uruar ditëlindjen dhe mirëseardhjen çiftit në shtetin e Kosovës./CNA

 

Lajmet e fundit nga