LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gruaja e futbollistit Eros Grezda mahnit me format e saj perfekte/ Fotot që do t’iu lënë pa fjalë

2023-11-20 18:56:00, Lifestyle CNA
Gruaja e futbollistit Eros Grezda mahnit me format e saj perfekte/ Fotot që
Ajsel Grezda

Ajsel Grezda, gruaja e futbollistit Eros Grezda, ndonëse nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, bukuroshja di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve.

Ajsel është komentuar shumë në mediat rozë për martesën e saj me futbollistin por gjithashtu lakohet si një nga vajzat më të bukura me trupin më perfekt.

Më herët bukuroshja ka ndarë me ndjekësit dhe pasionin për muzikën, duke treguar dhe talentin e saj.

Po ashtu në media është bërë e njohur dhe si kushërira e modeles Almeda Abazi.

Ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Ajsel Grezdës që do t’iu lënë pa fjalë.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga