LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Këmbimi valutor, 15 mars 2023

15 Mars 2023, 07:17, Ekonomi CNA
Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Këmbimi valutor, 15
Foto ilustruese

Sot më 15 mars 2023, dollari amerikan blihet me 106.2 lekë dhe shitet me 107.3 lekë.

Euro blihet me 114 lekë dhe shitet 114.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.7 lekë dhe shitet me 130.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.7 lekë, ndërsa në shitje me 116.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 77 lekë dhe në shitje me 79.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Këmbimi valutor, 15

Lajmet e fundit nga