LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Franga zvicerane shkon në kuotën e 116 lekëve/ Këmbimi valutor, 14 mars 2023

14 Mars 2023, 07:10, Ekonomi CNA
Franga zvicerane shkon në kuotën e 116 lekëve/ Këmbimi
Foto ilustruese

Sot më 14 mars 2023, dollari amerikan blihet me 106 lekë dhe shitet me 107.2 lekë.

Euro blihet me 113.8 lekë dhe shitet 114.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.3 lekë dhe shitet me 129.4 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 116 lekë, ndërsa në shitje me 117.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76.6 lekë dhe në shitje me 79 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Franga zvicerane shkon në kuotën e 116 lekëve/ Këmbimi

Lajmet e fundit nga