LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Euro mbetet në vend, luhatje e papërfillshme e monedhave të tjera/ Kursi i këmbimit, 11 mars 2023

11 Mars 2023, 08:01, Ekonomi CNA

Euro mbetet në vend, luhatje e papërfillshme e monedhave të

Sot më 11 mars 2023, dollari amerikan blihet me 106.5 lekë dhe shitet me 107.8 lekë.

Euro blihet me 113.9 lekë dhe shitet 114.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.4 lekë dhe shitet me 129.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.5 lekë, ndërsa në shitje me 116.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 11.23 lekë dhe në shitje me 15.28 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga