LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dollari në rënie, euro mbetet e palëvizshme/ Këmbimi valutor, 24 nëntor 2022

24 Nëntor 2022, 08:10, Ekonomi CNA
Dollari në rënie, euro mbetet e palëvizshme/ Këmbimi
Foto ilustruese

Sot, me 24 nëntor 2022, dollari amerikan blihet me 111.6 lekë dhe shitet me 113.1 lekë.

Euro blihet me 116.5 lekë dhe shitet 117.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 134.2 lekë dhe shitet me 135.4 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 118.1 lekë, ndërsa në shitje me 119 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 83.2 lekë dhe në shitje me 85 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Dollari në rënie, euro mbetet e palëvizshme/ Këmbimi

Lajmet e fundit nga