LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dollari dhe euro shënojnë rritje të lehtë, paundi ruan vlerat/ Kursi i këmbimit, 6 tetor 2022

6 Tetor 2022, 08:03, Ekonomi CNA

Dollari dhe euro shënojnë rritje të lehtë, paundi ruan

Vlera e dollarit ka është 119.4, ndërkohë që vërehet një rritje e lehtë.

Edhe paundi ka shënuar rritje po ashtu, ndërkohë që euroja vazhon të blihet me 117 nga 116 që ishte dje, dhe shitet me 117.7, një rritje shumë e lehtë nga dita e djeshme që shitej me 117.4.

Më poshtë mund të shikoni kursin e këmbimit për të gjitha monedhat e huaja/CNA.al

Dollari dhe euro shënojnë rritje të lehtë, paundi ruan

Lajmet e fundit nga