LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Zgjedhja e strukturave drejtuese të PD/ Nis numërimi i votave

3 Qershor 2022, 19:25, Aktualitet CNA

Video-Zgjedhja e strukturave drejtuese të PD/ Nis numërimi i votave

Anëtarët e Këshillit Kombëtar të PD kanë votuar këtë pasdite për zgjedhjen e sekretariateve dhe nënkryetarëve të Partisë Demokratike.

Menjëherë në mbyllje të votimit të fshehtë, ka nisur edhe numërimi i cili po bëhet në mënyrë transparente për publikun dhe median.

 Secila fletë votimi shfaqet në ekran dhe rezultati pritet të jetë në kohë reale./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga