LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U vra në krye të detyrës/ Albin Kurti zotohet për drejtësi për Afrim Bunjakun

25 Shtator 2023, 13:05, Aktualitet CNA

U vra në krye të detyrës/ Albin Kurti zotohet për

Kryeministri Albin Kurti në deklaratë për mediat u zotua për drejtësi për vrasjen e policit nga terroristët një ditë më parë.

Kurti u shpreh: “Ne bëjmë ligjshmëri e kushtetueshmëri për të gjithë e pa dallim”.

“Sot përballë e pranë fotografisë me portretin e Afrim Bunjakut përkulemi me nderime e respekt si dhe zotohemi për drejtësi. Ne bëjmë ligjshmëri e kushtetueshmëri për të gjithë e pa dallim. Lavdi Afrim Bonjakut”, tha Kurti në deklaratë për mediat./ CNA

 

Lajmet e fundit nga