LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja e policit në Kosovë/ Rama: Përulem me nderim, dha jetën në krye të detyrës

25 Shtator 2023, 08:07, Aktualitet CNA
Vrasja e policit në Kosovë/ Rama: Përulem me nderim, dha
Foto ilustruese

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke nderuar policin e vrarë në Leposaviq, Afrim Bunjaku.

Kryeministri ka publikuar një foto me flamurin e Kosovës të ulur në gjysmështizë dhe krahas shkruan se përulet me nderim ndaj Afrim Bunjakut, i cili dha jetën në krye të detyrës.  

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrës”, shkruan Rama./ CNA

Lajmet e fundit nga