LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Stuhi e madhe, breshëri zbardh rrugët në Pogradec

25 Shtator 2023, 12:21, Aktualitet CNA

Video/ Stuhi e madhe, breshëri zbardh rrugët në Pogradec

Një stuhi e madhe, e paparë ndonjëherë, ka përfshirë Pogradecin.

Prej disa orësh ka pasur reshje të dendura shiu, të cilat u pasuan dhe nga breshër.

Breshëri zbardhi rrugët.

Video/ Stuhi e madhe, breshëri zbardh rrugët në Pogradec

Nga reshjet e shumta janë bllokuar dhe puset.

Punonjësit e ndërmarrjes së shërbimeve publike kanë ndërhyrë menjëherë dhe gjendja u qetësua./ CNA

Video/ Stuhi e madhe, breshëri zbardh rrugët në Pogradec

Lajmet e fundit nga