LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Punimet te Piramida/ Rama: Qendra më e madhe e teknologjisë digjitale në Ballkan

13 Mars 2023, 09:01, Aktualitet CNA

Punimet te Piramida/ Rama: Qendra më e madhe e teknologjisë digjitale

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje, ku tregon punimet që po kryhen te Piramida.

Rama bën me dije se Piramida do të jetë gati së shpejti, ndërsa thekson se do të jetë qendra me e madhe e teknologjisë digjitale në Ballkan.

“MIRËMËNGJES  dhe me punën e përditshme në kantierin e Piramidës së Tiranës, e cila së shpejti do të jetë gati për qendrën më të madhe të teknologjisë digjitale në Ballkan, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga