LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ngjarja tragjike në Himarë/ Pushuesit braktisin plazhin e përgjakur të Potamit

3 Gusht 2022, 12:10, Aktualitet CNA
Ngjarja tragjike në Himarë/ Pushuesit braktisin plazhin e
Pamje nga plazhi i Potamit në Himarë

Ngjarja tragjike dhe tronditëse e një dite më parë në plazhin e Potamit në Himarë ka tronditur të gjithë opinionin publik.

Sot pritet që vogëlushja 7-vjeçare, Jonada Avdia, e cila u përplas nga skafi i oficerit Arjan Tase, të përcillet në banesën e fundit.

Ndërkohë, në vendin e ngjarjes ashtu siç shihet nga pamjet e ndara në rrjetet sociale, në çadra kanë mbetur vetëm veshjet e familjarëve.

Ngjarja tragjike në Himarë/ Pushuesit braktisin plazhin e

Ndërsa të gjithë pushuesit kanë braktisur plazhin e përgjakur. Pranë vendit të ngjarjes, ku humbi jetën vogëlushja, është vendosur një kukull dhe lule.

Ngjarja tragjike në Himarë/ Pushuesit braktisin plazhin e

Ngjarja tronditëse ka ndodhur një ditë më parë, ku oficeri Arjan Tase ka përplasur me skaf vogëlushen në breg të detit.

7-vjeçarja ka humbur jetën nga goditjet e marra, ndërsa Tase është shoqëruar në komisariat./CNA.al

Ngjarja tragjike në Himarë/ Pushuesit braktisin plazhin e

Ngjarja tragjike në Himarë/ Pushuesit braktisin plazhin e

Ngjarja tragjike në Himarë/ Pushuesit braktisin plazhin e

 

Lajmet e fundit nga