LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Qytetarët, homazhe në plazhin e Potamit për 7-vjeçaren që u vra tragjikisht

2 Gusht 2022, 21:08, Aktualitet CNA
Qytetarët, homazhe në plazhin e Potamit për 7-vjeçaren
Plazhi Potamit

Qytetarë të shumtë kanë ndezur qirinj te plazhi i Potamit në shenjë homazhi për 7-vjeçaren që humbi jetën në Himarë, pasi u godit nga skafi i drejtuar nga polici Arjan Tase.

Siç shihet dhe nga fotot, të gjithë pushuesit kanë ndezur qirinj para çadrave të tyre.

Qirinj janë ndezur edhe te Kryeministria si Homazh për 7-vjeçaren që humbi jetën si pasojë e krimit shtetëror në Plazhet e Vdekjes./CNA.al

Qytetarët, homazhe në plazhin e Potamit për 7-vjeçaren

Lajmet e fundit nga