LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Denoncimi/ Berisha: Ish-polici që vrau 7-vjeçaren, përdorues droge

2 Gusht 2022, 21:45, Aktualitet CNA
Denoncimi/ Berisha: Ish-polici që vrau 7-vjeçaren, përdorues
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka bërë një denoncim të fortë në lidhje me ish-policin që shkaktoi tragjedinë e sotme në plazhin e Himarës.

Nëpërmjet një statusi në "Facebook", të ardhur nga qytetari dixhital, Berisha thekson se ish-polici, Arjan Tase është një përdorues i rregullt i drogës, por edhe një njeri me përkrahje të fortë qeveritare.

Postimi i plotë:

"Shiko si sulmon vrasesi i shtetit mafioz babane e vogelushes qe i mori shpirtin.

Qytetari dixhital e denoncon edhe si perdorues droge!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje doktor sipas informacioneve efektivi policise eshte edhe perdorues droge dhe i nivelit me te ulte si polic por me perkrahje te forte.”/CNA.al

 

Denoncimi/ Berisha: Ish-polici që vrau 7-vjeçaren, përdorues

Lajmet e fundit nga