LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tragjedia në Potam/ ‘Zgjohet’ policia, bllokon disa mjete lundruese

2 Gusht 2022, 21:41, Aktualitet CNA
Tragjedia në Potam/ ‘Zgjohet’ policia, bllokon disa mjete
Foto ilustruese

Pas tragjedisë në Potam, Policia Kufitare e Portit Sarandë ka bllokuar tri motoskafe, që lundronin pranë bregut.

Mësohet se janë bllokuar dy “Jet-skive” në pronësi të shtetasit R.C., dhe një “Jet-ski”në pronësi të shtetasit R.H.

Gjithashtu në fazë verifikimi janë edhe dhjetëra mjete të tjera lundruese, ku janë duke u kryer kontrolle mbi dokumentacionin e tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga