LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tragjedia e Himarës/ Familja Avdia hap dyert e mortit, vajza do të prehet në Tiranë

2 Gusht 2022, 22:00, Aktualitet CNA

Tragjedia e Himarës/ Familja Avdia hap dyert e mortit, vajza do të

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Himarë, ku humbi jetën vajza e vogël 7 vjeçe, familja e saj ka hapur dyert e mortit për të kryer ceremoninë e rastit.

Gjyshi i saj ka publikuar një status, ku njofton për ngjarjen e rëndë dhe tregon detajet e ceremonisë së varrimit.

Vogëlushja do të prehet në Shqipëri.

"Shoke dhe miq, ju njoftojme me hidherim te thellë vdekjen e mbeses tone Jonada Bledar Avdia, ne moshen 7 vjecare, nga nje aksident tragjik në plazhin e Himares.

Varrimi bahet dt. 03.08.2022, ora 15:00, ne aresen: Familja Avdia, Rruga 'Stanislav Zuber', afer Intesa San Paolo Bank Laprake", njofton gjyshi i vogëlushes./CNA.al

Tragjedia e Himarës/ Familja Avdia hap dyert e mortit, vajza do të

 

Lajmet e fundit nga