LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tragjedia në Himarë/ Rudina Dembacaj: Duhen vënë rregulla, shpirti i nënës e di çfarë po kalon

3 Gusht 2022, 09:28, Aktualitet CNA
Tragjedia në Himarë/ Rudina Dembacaj: Duhen vënë rregulla,
Aktorja, Rudina Dembacaj

Ngjarja e një dite më parë, ku skafi i drejtuar nga një oficer policie i shkaktoi vdekjen një vogëlusheje 7-vjeçare, ka tronditur mbarë opinionin publik dhe ka sjellë reagime të shumta.

Një ndër personazhet që ka reaguar është edhe aktorja Rudina Dembacaj, e cila përmes një postimi në "Instastory", shkruan se duhen vënë rregulla.

Më dhembi zemra kur e lexova. Kur ishim në Greqi, vajza mori motor uji, bëri ca milje sepse nuk lejohej afër plazhit.

Mendoj se duhen vënë rregulla të tilla. O zot, shpirti i nënës e di çfarë po kalon”, shkruan Rudina Dembacaj./A.E-CNA.al

Tragjedia në Himarë/ Rudina Dembacaj: Duhen vënë rregulla,

Lajmet e fundit nga