LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto+Video-Falimenton biznesi i prodhueses së kollareve të Ramës?/ Ish-deputetja e PD-së ia vë syrin Bashkisë së Tiranës

21 Shkurt 2023, 11:07, Aktualitet CNA

Foto+Video-Falimenton biznesi i prodhueses së kollareve të

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Lajla Përnaska, ka deklaruar se do të rikthehet në politikë.

Sipas saj, rruga e vetme për t’u kthyer në politikë dhe për të dhënë një kontribut real, është kandidimi për Bashkinë e Tiranës.

Përnaska kthehet në politikë, pasi dështon me biznesin e kollareve.

Foto+Video-Falimenton biznesi i prodhueses së kollareve të
Lajla Përnaska

Biznesi i kollareve të dizenjuara nga kryeministri Edi Rama dhe të prodhuara nga Lajla Përnaska ka falimentuar.

Pasi është kyçur, siç duket në videot e mëposhtme.

Tashmë përballë dyqanit të saj, qëndrojnë makina pa targa.

Përnaska, e cila ka dështuar me biznesin e saj, del dhe thotë se është e gatshme të japë kontributin për Tiranën.

Po çfarë ndodhi me kontributin në biznesin e saj dhe me kollaret për kryeministrin Edi Rama?

Sipas të dhënave të QKB-së, Përnaska ka dështuar në biznese.

Megjithëse në ekstraktin historik ka të dhëna kontradiktore.

Në të njëjtën ditë, aktivitetin e ka bërë aktiv dhe pasiv.

Me datë 7.11.2022, kompania FP Capital Virtus me numër NIPT-i L61518017D, që drejtohet nga djali i ish-deputes së PD-së, fillimisht e ka bërë statusin aktiv dhe në po të njëjtën datë e ka bërë pasiv./CNA.al

Foto+Video-Falimenton biznesi i prodhueses së kollareve të

Lajmet e fundit nga