LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Familjarët i denoncuan si të zhdukur, gjenden pas disa orësh dy fëmijët në Tiranë

1 Nëntor 2023, 12:26, Aktualitet CNA
Familjarët i denoncuan si të zhdukur, gjenden pas disa orësh dy
Policia e Tiranës

Dy fëmijë të mitur të moshës 8 dhe 10 vjeç u raportuan të humbur mbrëmjen e së martës. Kallëzimet u bënë në polici nga prindërit e tyre, shtetasit M. K., 41 vjeçe, dhe B. Z., 53 vjeç, të cilët raportuan largimin nga banesa të dy fëmijëve.

Policia njofton se ata janë kthyer te prindërit e tyre pas disa orësh dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 janë paraqitur shtetasit M. K., 41 vjeçe, dhe B. Z., 53 vjeç, të cilët kanë kallëzuar se janë larguar nga banesa dy fëmijët e tyre të mitur të moshave 10 dhe 8 vjeç. Dy të miturit, janë kthyer te prindërit e tyre pas disa orësh, në gjendje të mirë shëndetësore", njofton policia./CNA

Lajmet e fundit nga