LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha paralajmëron Ramën/ “Ky është vetëm fillimi”

1 Nëntor 2023, 11:29, Aktualitet CNA
Berisha paralajmëron Ramën/ “Ky është vetëm
Ish-kryeministri Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar publikisht kryeministrin Edi Rama se do të vijojë me betejat dhe ky është vetëm fillimi, duke iu referuar zhvillmeve të fundit në Kuvend dhe në mbledhjen e Konferencës së kryetarëve.

I bindur se demokratët janë të vendosur dhe mund t’i them Ramës që është vetëm fillimi.

Deputetët do të jenë aty të ushtrojnë detyrën.

Deputetët do të jenë aty ku e kanë vendin. Beteja është betejë”, u shpreh Berisha./ CNA

 

Lajmet e fundit nga