LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndryshime në qeveri/ Mjekja merr postin e rëndësishëm

15 Qershor 2022, 18:39, Aktualitet CNA
Ndryshime në qeveri/ Mjekja merr postin e rëndësishëm

Në mbledhjen e rradhës, Këshilli i Ministrave ka emëruar në detyrën e zëvendësministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,mjeken Entela Ramosaçaj.

Vendimi i firmosur nga zv/kryeministri Arben Ahmetaj dhe thuhet se ky emërim bëhet në mbështetje te nenit “Për organizimin dhe funksionimin e Këshillit të Ministrave”./CNA.al

 

Ndryshime në qeveri/ Mjekja merr postin e rëndësishëm

Lajmet e fundit nga