LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E vërteta doli në dritë”/ Gjykata e Romës konfirmon pafajësinë e Elsa Lilës

26 Maj 2022, 17:07, Aktualitet CNA
“E vërteta doli në dritë”/ Gjykata e Romës
Elsa Lila

Artistja e njohur shqiptare, Elsa Lila, e cila u arrestua më 16 mars në Itali me akuzën për përfshirje në grup kriminal, është shpallur sot e pafajshme nga Gjykata e Romës.

Lajmin e mirë e ka dhënë avokati Saimir Visha, i cili shkruan se mbesa e tij Elsa Lila arriti të provojë pafajësinë dhe pas dy muajve të vështirë e vërteta doli në dritë.

“25 vite pa ty Eva, por, sot erdhi lajmi me i mire nga Gjykata e Romes per pafajsine e Elses..

Mallkuar qofshin "gazetaret" qe vjellin vrere!

Mallkuar ata qe shajne ne rrjete sociale

Faleminderit  mijera dashamirësve, te cilet na mbeshten ne keto  2 muaj te veshtira ku e verteta doli ne drite!

Faleminderit  Roma, ku ka gjykate qe jep te drejten..", shkruan Vishaj ne reagimin e tij.

Lajmet e fundit nga