LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrjedhje gazi në një autobot në Tiranë/ Forcat zjarrfikëse në vendngjarje

21 Maj 2022, 20:30, Kronika CNA

Një autobot i cili do të mbushte me gaz një pikë karburanti në zonën e Kombinatit në Tiranë, ka pësuar rrjedhje gazi.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se nuk ka të lënduar . Gjithashtu mësohet se situata është nën kontroll, pasi ka ndërhyrë zjarrfikësja dhe nuk ka rrezik për qytetarët.

Pas disa momenteve pasigurie, qarkullimi i makinave dhe këmbësorëve ka vijuar normalisht./CNA.al

Lajmet e fundit nga