LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Izolohen në regjimin '41 BIS' tre ‘të fortët’ e botës së krimit

20 Maj 2022, 15:57, Kronika CNA

Tre nga emrat më të njohur në botën e krimit, Viktor Ymeri alias Viktor Bajraktari, Klement Çala dhe Eldi Çala do tw izolohen për një vit në regjimin e posaçëm ?41 BIS?.

Urdhi është dhënë nga ministri i Drejtësisë Ulsi Manja .

Ky vendim vjen pas një bashkëpunimi dhe bashkëveprimi të ngushtë me agjencitë e zbatimit të ligjit SPAK, DBP, Policia e Shtetit, SHISH, SHKB./CNA.al

Lajmet e fundit nga