LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kokaina në anijen me qymyr/ Përfundojnë kontrollet, ja sasia e drogës që u sekuestrua

21 Maj 2022, 11:14, Kronika CNA

Policia ka përfunduar kontrollet në anijen me qymyr, ku u gjet një sasi e madhe kokaine. Anija u bllokua pak ditë më parë në Portin e Durrësit. Nga kontrollet është konstatuar se në anije janë sekuestruar 59 kg kokainë.

Ndërkohë sipas mediave, nuk ka ende asnjë të arrestuar. Ekuipazhi i anijes është marrë në pyetje dhe më pas është lënë i lirë./CNA.al

Lajmet e fundit nga