LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Korçë, makina del nga rruga/ Plagoset drejtuesja e automjetit

21 Maj 2022, 07:12, Kronika CNA

Më datë 21.05.2021, rreth orës 01:10, në lagjen nr. 1, Korçë, shtetasja S. C., banuese në Korçë, duke drejtuar mjetin tip “Smart”, dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesja e mjetit, e cila pas ndihmës së marrë në Spitalin e Korçës, u transportua në Tiranë për mjekim më të specializuar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga