LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kokat e krimit” në liri/ “Ushtarët “, sot para  GJKKO-së

21 Maj 2022, 07:31, Kronika CNA

Në Gjykatën e Posaçme, sot pritet të jepet masa e sigurisë për të arrestuarit e dosjes  ?Plumbi i artë?.

Janë 18 persona për të cilët SPAK dhe Policia e Shtetit ka ekzekutuar urdhër arrestet.

Këto arrestime u bënë pas dëshmisë së Nuredin Dumanit, i cili është kthyer në bashkëpunëtor të drejtësisë, duke rrëfyer të gjitha krimet makabre që kanë kryer.

Nën arrest kanë përfunduar vetëm ?ushtarët?, pasi kokat e krimit janë ende në liri./CNA.al

9 PERSONAT QË KANË QENË TË ARRESTUAR

 9 PERSONAT QË U ARRESTUAN GJATË OPERACIONIT

Lajmet e fundit nga