LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mblidhet nesër Konferenca e Kryetarëve/ Çfarë pritet të ndodhë

9 Maj 2022, 16:43, Aktualitet CNA

Ditën e nesërme do të mblidhet Konferenca e Kryetarëve.

Kuvendi ka bërë të ditur se mbledhja do të nisë në orën 12:30, si vijim i mbledhjes për fillimin e procedurave dhe përcaktimin e datës së votimit të parë për zgjedhjen e Presidentit të Republikës së Shqipërisë.

Njoftimi i Kuvendit:

Nesër, ditën e martë, datë 10 maj, ora 12.30, do të mblidhet Konferenca e Kryetarëve, si vijim i mbledhjes për fillimin e procedurave dhe përcaktimin e datës së votimit të parë për zgjedhjen e Presidentit të Republikës së Shqipërisë.

Mbledhja do të transmetohet live në faqen ëeb dhe në FB e Kuvendit.

Operatorët mund të ndjekin fillimin e mbledhjes së Konferencës për plane, ndërsa gazetarët mund të ndjekin mbledhjen përgjatë gjithë kohës së zhvillimit të saj.

Duke ju falenderuar për mirëkuptimin, mund të më shkruani për çdo nevojë për mbështetje apo sqarim.

 

Lajmet e fundit nga