LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

'Mbledhja' e Alibeajt, 'kafe' deputetësh!”/ Kaso: Vetëm Rama e njeh si kryetar

9 Maj 2022, 16:31, Aktualitet CNA

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit Ivi Kaso ka komentuar mbledhjen e Enkelejd Alibeajt në selinë blu.

Kaso e quajti ‘mbledhjen’ e Alibeajt mbledhje të një deputeti i cili ka ftuar për ‘kafe’ deputetët e tjerë.

Sipas Kasos, Alibeaj s?ka tagër për të bërë thirrje.

?Ka thirrur sot për muhabet të tjerët, se s?ka tagër që të thërrasë. Për sa kohë e njeh Rama dhe vetëquhet kryetar i grupit parlamentar, demokratët e njohin ndryshe.?-deklaroi Kaso./CNA.al

Lajmet e fundit nga