LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas Tiranës, Feliks Bilani hap ekspozitë në Korçë dhe Pogradec

24 Shkurt 2022, 10:20, Kulturë CNA
Pas Tiranës, Feliks Bilani hap ekspozitë në Korçë dhe

Pas Tiranës, fotografi Feliks Bilani fton qytetarët të marrin pjesë në një tjetër ekspozitë, kësaj radhe në Korçë.

Në një postim në rrjetet sociale, Feliks Bilani bën të ditur se ditën e premte në orën 18:00, do të hapet ekspozita “Loca animae”.

?Pas mbylljes në Tiranë të ekspozitës “Natura lux et anima”, kam kënaqësinë t’ju ftoj, ditën e premte, më datë 25.02.2022, në qytetin e Korçës, ku, do të hapet ekspozita “Loca animae”. Jeni të mirëpritur! Falenderoj: Bashkinë Korçë; CNA-City News Albania; Printin e shkëlqyer të fotografive nga Promoprint Korçë!?-shkruan Feliks Bilani.

Ndërsa pas Korçës, një tjetër ekspozitë do të hapet në Pogradec, të shtunën.

?Të shtunën 26 Shkurt, ora 18:00 çelet ekspozita “Natura lux et anima” e fotografit Felix Bilani.
Vendi: Galeria e Qendrës Kulturore.
Mbështetur nga Bashkia Pogradec dhe @cna.lajme?-thuhet në njoftim.

Feliks Bilani është një nga bashkëpunëtorët e redaksise dhe bashkë autor i kalendareve që prodhohen nga , çdo vit./CNA.al

Lajmet e fundit nga