LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Videoja epike e aktorit Elvis Pupa/ "Si mendojnë fisi dhe shoqëria në Shqipëri se i bëjmë lekët ne emigrantët"

6 Shkurt 2022, 14:10, Kulturë CNA
Videoja epike e aktorit Elvis Pupa/ "Si mendojnë fisi dhe

Elvis Pupa është një nga aktorët më të dashur dhe të pëlqyer të publikut shqiptarë, i cili është bërë i njohur me rolet e tij në Portokalli.

Pupa është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpesh me videot e komentet e tij humoristike tregon nga pak realitetin shqiptar.

Së fundi, aktori ka publikuar një video epike, ku tregon se si mendojnë shqiptarët se i bëjnë lekët emigrantët.

Përmes notave të humorit, sipas aktorit shqiptarët mendojnë se emigrantëve paratë iu “mbijnë” në pemë dhe mjafton t?i ujisësh ato./CNA.al

Lajmet e fundit nga