LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kapterri i Ballës që financon mediat me paratë e inceneratorëve”/ Berisha i përgjigjet Irfan Hysenbelliut

14 Shkurt 2022, 14:18, Politikë CNA
“Kapterri i Ballës që financon mediat me paratë e

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me një lajm të publikuar nga mediat e Irfan Hysenbelliut, ku thuhej ndër të tjera se ?ish kryeministri Sali Berisha është pajtuar me punët e bëra nga ish kryebashkiaku i Durrës, Vangjush Dako?.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha e ka cilësuar këtë gënjeshtër.

?Të specializuar për manipulim provash dhe gënjeshtrash, ja si mashtron opinionin për llogari të njeriut që genjen dhe kur fle, Irfan Hysenbelliu, kapterri i Taulant Balles që financon mediat me paratë e inceneratorëve!?-shkruan Berisha.

Më tej, ai publikon edhe ?videon origjinale me versionin e manipuluar nga mediaballa e Irfanit!?

?Durrësi ka 22 vite që qeveriset nga socialistët. Nuk ka njeri që mund të thotë sot se Durrësi është më I mirë tani sesa ishte 22 vite më parë. Jo?-thotë Berisha në video./CNA.al

Lajmet e fundit nga