LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Denoncimi-"6 marsi", drejtorët e administratës në fushatë/ Kapet “mat” edhe Ulsi Manja

14 Shkurt 2022, 09:49, Politikë CNA

Kreu i Komisionit të Rithemelimit, Belind Këlliçi ka denoncuar përfshirjen e administratës së dhe krerëve të institucioneve në fushatën zgjedhorë për 6 marsin.

Njëri prej tyre është Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, i cili ka qenë në Dibër , duke bërë fushatë për kandidatin socialist Agron Cerri,  që do të garojë në zgjedhjet e pjeshshme.

?Nga Tirana në Dibër!  Patronazhistë, në luftë për çështjen e partisë të jeni gati! Drejtorët e administratës janë transferuar në Dibër për fushatë. Puna pret.

Shoku Ulsi, si ministër i drejtësisë, e di mirë se kjo është në shkelje të ligjit?, denoncon Këlliçi në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga