LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do sjellim ndryshimin së bashku”/ Elton Bano takim me qytetarët në Lushnjë

13 Shkurt 2022, 18:37, Politikë CNA

Kandidati i koalicionit ?Shtëpia e lirisë? për Bashkinë e Lushnjës, Elton Bano, ka zhvilluar një takim em banorët e zonës në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 6 marsit.

Bano thekson se me votën e qytetarëve, Lushnja do të njohë ndryshimin e shumëpritur.

Postimi i Elton Banos:

Takimi me qytetarët dhe strukturat në lagjen ?Loni Dhamo?.

Të gjitha komentet bashkohen në fjalën ?zhvillim?, dhe është mëse e kuptueshme. Lushnja ka plot 10 vite që nuk arrin të zhvillohet në asnjë drejtim.

Nuk arrij të kuptoj se si përfaqësues të Partisë Socialiste vazhdojnë të premtojnë se do të investojnë ne Lushnje. Prezenca e tyre është e dukshme vetëm në kohë zgjedhje dhe në fushata elektorale vendore ose lokale.

Jam i bindur se ndryshimin do e sjellim bashkë.

Shpresë, ndryshim, fitore!

[??] [?] [??]

#eltonbanoperlushnjen #shtëpiaelirisë #tebashkuardofitojme #shpresë #ndryshim #fitore

 

Lajmet e fundit nga