LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

SPAK sekuestron dokumentet e inceneratorit të Tiranës

14 Shkurt 2022, 13:14, Politikë CNA
SPAK sekuestron dokumentet e inceneratorit të Tiranës

Inceneratori i Tiranës është tashmë objekt hetimi i Prokurorisë së Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit.

Vetë administratorja e Integreted Energy BV SPV, Ariola Kodra sot gjatë dëshmisë së saj në Komisionin Hetimor për Inceneratorët ka deklaruar se SPAK ka sekuestruar dokumentet.

?SPAK ka sekuestruar dokumentet e inceneratorit të Tiranës?-tha Ariola Kodra./CNA.al

Lajmet e fundit nga