Euro në ditët më të këqija/ Kursi i këmbimit, 26 janar 2022

26 Janar 2022, 07:17, Ekonomi CNA
Euro në ditët më të këqija/ Kursi i këmbimit, 26

Sipas Credins Bank, Dollari amerikan sot blihet me 104.3 Lekë dhe shitet me 110.3 lekë.

Euro blihet me 119.3 Lekë dhe shitet me 124.3 Lekë.

Paundi britanik blihet me 142.1 Lekë dhe shitet me 147.1 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 114.9 Lekë dhe shitet me 119.9 lekë.

Dollari kanadez blihet me 82.4 Lekë dhe shitet me 87.4 Lekë.

Më poshtë po sjellim edhe monedhat e tjera, me sa këmbehen sot në tregun valutor./CNA.al

Lajmet e fundit nga