LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama takon Veliajn dhe deputetët e Tiranës në Kryeministri/ Zbardhet arsyeja

25 Janar 2022, 17:05, Politikë CNA
Rama takon Veliajn dhe deputetët e Tiranës në Kryeministri/

Në kuadër të zgjedhjeve të pjesshme vendore në 6 mars, kryeministri Edi Rama ka vijuar ehde pasditen e sotme me takimet me drejtuesit e qarqeve.

Sipas asaj që raporton Report Tv, Rama po zhvillon takim me Erion Veliajn në kryeministri  dhe deputetët e qarkut Tiranë për sa i përket punës për kandidaturat e bashkisë Vorë dhe Rrogozhinë.

Ditën e djeshme, Rama e nisi takimin për qarkun e Fierit me Taulant Ballën, ku mundësi potenciale për kandidate në Bashkinë e Lushnjes është kryetarja aktuale Eriselda Sefa./E.K-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga